wordpress slider by WOWSlider.com v7.7

پـــــــــــــروژه هـــــــــــــــای نقشه برداری

_____________________________________________________________________________


گویا سازی نقشه های کاداستر با استفاده از تصاویر ماهواره ای شهرستان های داراب و لارستان به مساحت 40000 هکتار

گویا سازی نقشه های کاداستر با استفاده از تصاویر ماهواره ای شهرستان های داراب و لارستان به مساحت 40000 هکتار
______________________________________________________________________________________________________________________________________


                                           
1- تهیه طرح تفصیلی و آماده سازی فاز1 اراضی 45 هکتاری مرودشت  
2- انجام خدمات نقشه برداری ممسنی-مرکزی  
3- انجام خدمات نقشه برداری ممسنی  
4- تهیه طرح تفصیلی و آماده سازی فاز1 اراضی 90هکتاری قیر  
5- انجام خدمات نقشه برداری خنج-محمله  
6- عملیات نقشه برداری از تقاطع های شهر شیراز  
7- تهیه نقشه توپوگرافی با مقیاس 1/500 با منحنی 25/ متری اقلید  
8- تهیه نقشه، تکمیل و بروزرسانی اطلاعات پرونده های واگذاری سنوات گذشته شهرستان های لامرد و مهر  
9- گویا سازی نقشه های کاداستر با استفاده از تصاویر ماهواره ای شهرستان های پاسارگاد و ارسنجان به مساحت 20000 هکتار  
10- گویا سازی نقشه های کاداستر با استفاده از تصاویر ماهواره ای شهرستان های لار،لامرد و مهر به مساحت 40000 هکتار  
11- گویا سازی نقشه های کاداستر با استفاده از تصاویر ماهواره ای شهرستان های داراب و لارستان به مساحت 40000 هکتار  

پیام مدیر عامل

زندگی اجتماعی و حرفه‏ ای ما آدم‏ها بر پایه عقل ساخته شده و شکل می گیرد و آجر به آجر آن با خرد فردی و جمعی ما بنا می شود و در زمانی که نقاط عطفی برخاسته از موفقیت یا نامرادی پیش می‏ آید . باز با همان برداشت برخاسته از عقل به تصمیم های بزرگ و تعیین کننده می‏رسد . امروز در شرایطی که هیچ توجیه اقتصادی برای برپا نگه داشتن بسیاری از شرکت های مهندس مشاور وجود ندارد ، باور مدیران بر این است که منابع طبیعی سرشار ، سرمایه انسانی و مالی در صورتی که همراه با مدیریت صحیح و شایسته باشد، پتانسیل های فوق العاده ای را در جامعه ایران پیش روی می گذارد که نیاز به توسعه را بیش از هر زمان دیگر در چشم‏انداز آینده کشور فراهم می‏آورد . با این باور ذاتی ، مهندسان مشاور چگونه می‏توانند از کنار این مسئولیت ملی ، اجتماعی ، حرفه‏ ای و این رساله‏ ی با شکوه بی تفاوت بگذرد و مجموعه هایی خلاق را که روشنگر راه توسعه‏ اند؛ از نفس بیندازند ، آن هم در سرزمینی که به آن عشق می‏ورزند. و این مهندسان ..مشاور در کنار تمامی این مشکلات و ناهمواری ها، همراه با نیروهای جوان تحصیل کرده در مقاطع تحصیلی مختلف دانشگاهی وبا همراهی مراکز علمی داخلی ، نگاهی روشن به آینده دارد .

شرکت مهندسان مشاور پارس چگالش در سال 1384 فعالیت را در زمینه مهندسی آغاز نمود. این مشاور ، یک مجموعه چند تخصصی است که دامنه فعالیت و حوزه کار آن در زمینه مطالعات ، طراحی و نظارت بر اجرای پروژه های راه و راه آهن ، ترافیک و حمل و نقل ، ساختمان و نقشه برداری،خدمات اقتصادی، محیط زیست ، پدافند غیرعامل می باشد.
خط مشی این شرکت بر مبنای بکارگیری توانمندیهای مهندسی و ارائه خدمات با کیفیت به کارفرمایان ،افزایش سطح ایمنی و بهداشت پرسنل و توجه به نیازمندیهای زیست محیطی و برآورده سازی ،الزامات قانونی در سطوح مختلف بر مبنای استانداردهای OHSAS 18001:2008 - HSE _MS: - ISO 9001:2008 – ISO 14001:2004 می باشد و به عنوان مدیریت یکپارچه (IMS ) اهداف زیررا محقق می سازد . 1- افزایش اعتماد و رضایت کارفرمایان . 2- بهبود مستمر خدمات مهندسی با استفاده از سرمایه های سازمان ( نیروی انسانی ،دانش ،تجربه و تکنولوژی). 3- توسعه و ارتقاء رتبه های خدمات مهندسی . 4- ارائه خدمات مهندسی ارزش در طرح های مرتبط. 5- تامین ایمنی کارکنان و توسعه سیستم های بهداشت محیط کار. 6- شناسایی و کاهش مستمر پیامدهای زیست محیطی طرحها در جهت حرکت به سمت توسعه پایدار.
پیوندها