گالری تصاویر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

نمایشگاه ها

نخستین نمایشگاه بین‌المللی راهداری راهسازی حمل و نقل و صنایع وابسته در سال 95

 گروه مهندسان مشاور پارس چگالش  در راستای هدف اقتصاد مقاومتی و بمنظور توسعه کشور و تحقق آرمانهای خود  در نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته که در تاریخ ۲۸ الی ۳۰ آذر ماه  که در تهران برگزار گردید ،  با معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی ها  خود و  آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران کشور با  فن‌آوری‌ها و تکنولوژی های این شرکت در صنعت حمل و نقل ،راهسازی و راهداری ،  پا در این عرصه نهاد.   

گروه مهندسان  مشاور پارس چگالش  با توجه به حجم گسترده عملیات راهسازی و هزینه گزاف آن ،برآن شد در  طرح ،اجرا ،نگهداری ،دوام و پایائی بخش روسازی راهها  و جاده ها با استفاده از توان دانش بنیان خود(BTSP) گام نهد. و جهت ارتقاء سطح کیفی ،کمی ، اجرای صحیح رویه های آسفالتی و بالا بردن عمر آنان توانست  با بکارگیری روش های نوین و هماهنگ با سایر صنایع مرتبط به این مهم دست پیدا کند. که این امر خود یکی از برنامه های مورد دقت مدیران و مسئولین محترم کشور می باشد در این راستا  در "هشتمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت،عایق هاو ماشین آلات وابسته" که بر اساس مجوز سازمان توسعه تجارت ایران در تاریخ 5لغایت 8 بهمن ماه 1395 برگزار  گردید  شرکت نمود.، و می تواند تامین کننده ی بخشی از همین نیاز تلقی گردد .
گروه مهندسان مشاور پارس چگالش در بخش دانش بنیان با هدف انتقال فن آوری و بومی سازی وتولید محصولات کاملا ایرانی ، اقدام به برپاسازی اولین نمایشگاه آسفالت سرد مقاومتی با رویکرد حفظ محیط زیست در ایران نمود.این نمایشگاه در 20 آبان ماه سال 95 در سالن هتل همای شیراز برگزار گردید.

پیوندها