گالری تصاویر

نمایشگاه ها

نخستین نمایشگاه بین‌المللی راهداری راهسازی حمل و نقل و صنایع وابسته در سال 95

 گروه مهندسان مشاور پارس چگالش  در راستای هدف اقتصاد مقاومتی و بمنظور توسعه کشور و تحقق آرمانهای خود  در نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته که در تاریخ ۲۸ الی ۳۰ آذر ماه  که در تهران برگزار گردید ،  با معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی ها  خود و  آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران کشور با  فن‌آوری‌ها و تکنولوژی های این شرکت در صنعت حمل و نقل ،راهسازی و راهداری ،  پا در این عرصه نهاد.   

گروه مهندسان  مشاور پارس چگالش  با توجه به حجم گسترده عملیات راهسازی و هزینه گزاف آن ،برآن شد در  طرح ،اجرا ،نگهداری ،دوام و پایائی بخش روسازی راهها  و جاده ها با استفاده از توان دانش بنیان خود(BTSP) گام نهد. و جهت ارتقاء سطح کیفی ،کمی ، اجرای صحیح رویه های آسفالتی و بالا بردن عمر آنان توانست  با بکارگیری روش های نوین و هماهنگ با سایر صنایع مرتبط به این مهم دست پیدا کند. که این امر خود یکی از برنامه های مورد دقت مدیران و مسئولین محترم کشور می باشد در این راستا  در "هشتمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت،عایق هاو ماشین آلات وابسته" که بر اساس مجوز سازمان توسعه تجارت ایران در تاریخ 5لغایت 8 بهمن ماه 1395 برگزار  گردید  شرکت نمود.، و می تواند تامین کننده ی بخشی از همین نیاز تلقی گردد .
گروه مهندسان مشاور پارس چگالش در بخش دانش بنیان با هدف انتقال فن آوری و بومی سازی وتولید محصولات کاملا ایرانی ، اقدام به برپاسازی اولین نمایشگاه آسفالت سرد مقاومتی با رویکرد حفظ محیط زیست در ایران نمود.این نمایشگاه در 20 آبان ماه سال 95 در سالن هتل همای شیراز برگزار گردید.