wordpress slider by WOWSlider.com v7.7

پـــروژه هـــای راه ســازی
_____________________________________________________________________________


مطالعات مرحله اول و دوم محور صدرا – بیضا (ملوسجان)

موقعیت پروژه :

استان فارس شهرستان های شیراز و بیضا

کارفرما :

شرکت عمران شهر جدید صدرا

اطلاعات پروژه :

شهر صدرا به عنوان یکی از شهر های جدید و اقماری کشور در شمال کلان شهر شیراز، پتانسیل بسیار بالایی جهت سکونت بخشی از جمعیت شاغل در شیراز می باشد. علاوه بر آن، نزدیکی این شهر به شهرستان بیضا که دارای ارتباطات گسترده ای با شهر های صدرا و شیراز می باشد، ایجاد مسیر های جاده ای مناسب و همچنین ارتقاء دسترسی های موجود، ضرورت بالایی دارد. در این راستا، مطالعات مسیری جدید در سمت شمال شهر صدرا که ارتباط جاده ای این شهر با شهرستان بیضا را با طول بسیار کمتری فراهم نماید، در دستور کار قرار گرفته است. مطالعات توجیه نهایی شامل مطالعات مسیر، طرح هندسی، زمین شناسی، ژئوتکنیک، هیدرولوژی، ترافیک، روسازی، منابع قرضه، برآورد و زیست محیطی است و مطالعات تفصیلی شامل نقشه های اجرایی، اسناد و مناقصه و برآورد دقیق عملیات اجرایی در گزینه بهینه

می باشد.

 
______________________________________________________________________________________________________________________________________


                                                   
1- مطالعات آزادراه لامرد - پارسیان  
2- مطالعات بهسازی نوع (ب) محور شیراز - دالکی  
3- مطالعات کنارگذر ارسنجان  
4- مطالعات مرحله اول و دوم تقاطع غیر همسطح کیلومتر صفر کنارگذر آباده  
5- مطالعات باند دوم محور کازرون- پل آبگینه- بورنجان (کازرون - شیراز)  
6- مطالعات اتصال آزادراهی یاسوج به آزادراه شیراز - اصفهان  
7- مطالعات مرحله دوم چهارخطه نمودن بزرگراه جهرم - لار - بندرعباس  
8- مطالعات بهسازی بزرگراه ایرانشهر- بمپور  
9- مطالعات مرحله دوم پل تلگاه و سریز واقع در محور یاسوج - سمیرم  
10- مطالعات محور گله دار- دارالمیزان  
11- مطالعات طرح تفصیلی محور کنارتخته - دالکی(شیراز- بوشهر)  
12- مطالعات و نظارت محور خشت - وحدتیه  
13- مطالعات مرحله اول و دوم محور صدرا – بیضا (ملوسجان)  

پیام مدیر عامل

زندگی اجتماعی و حرفه‏ ای ما آدم‏ها بر پایه عقل ساخته شده و شکل می گیرد و آجر به آجر آن با خرد فردی و جمعی ما بنا می شود و در زمانی که نقاط عطفی برخاسته از موفقیت یا نامرادی پیش می‏ آید . باز با همان برداشت برخاسته از عقل به تصمیم های بزرگ و تعیین کننده می‏رسد . امروز در شرایطی که هیچ توجیه اقتصادی برای برپا نگه داشتن بسیاری از شرکت های مهندس مشاور وجود ندارد ، باور مدیران بر این است که منابع طبیعی سرشار ، سرمایه انسانی و مالی در صورتی که همراه با مدیریت صحیح و شایسته باشد، پتانسیل های فوق العاده ای را در جامعه ایران پیش روی می گذارد که نیاز به توسعه را بیش از هر زمان دیگر در چشم‏انداز آینده کشور فراهم می‏آورد . با این باور ذاتی ، مهندسان مشاور چگونه می‏توانند از کنار این مسئولیت ملی ، اجتماعی ، حرفه‏ ای و این رساله‏ ی با شکوه بی تفاوت بگذرد و مجموعه هایی خلاق را که روشنگر راه توسعه‏ اند؛ از نفس بیندازند ، آن هم در سرزمینی که به آن عشق می‏ورزند. و این مهندسان ..مشاور در کنار تمامی این مشکلات و ناهمواری ها، همراه با نیروهای جوان تحصیل کرده در مقاطع تحصیلی مختلف دانشگاهی وبا همراهی مراکز علمی داخلی ، نگاهی روشن به آینده دارد .

شرکت مهندسان مشاور پارس چگالش در سال 1384 فعالیت را در زمینه مهندسی آغاز نمود. این مشاور ، یک مجموعه چند تخصصی است که دامنه فعالیت و حوزه کار آن در زمینه مطالعات ، طراحی و نظارت بر اجرای پروژه های راه و راه آهن ، ترافیک و حمل و نقل ، ساختمان و نقشه برداری،خدمات اقتصادی، محیط زیست ، پدافند غیرعامل می باشد.
خط مشی این شرکت بر مبنای بکارگیری توانمندیهای مهندسی و ارائه خدمات با کیفیت به کارفرمایان ،افزایش سطح ایمنی و بهداشت پرسنل و توجه به نیازمندیهای زیست محیطی و برآورده سازی ،الزامات قانونی در سطوح مختلف بر مبنای استانداردهای OHSAS 18001:2008 - HSE _MS: - ISO 9001:2008 – ISO 14001:2004 می باشد و به عنوان مدیریت یکپارچه (IMS ) اهداف زیررا محقق می سازد . 1- افزایش اعتماد و رضایت کارفرمایان . 2- بهبود مستمر خدمات مهندسی با استفاده از سرمایه های سازمان ( نیروی انسانی ،دانش ،تجربه و تکنولوژی). 3- توسعه و ارتقاء رتبه های خدمات مهندسی . 4- ارائه خدمات مهندسی ارزش در طرح های مرتبط. 5- تامین ایمنی کارکنان و توسعه سیستم های بهداشت محیط کار. 6- شناسایی و کاهش مستمر پیامدهای زیست محیطی طرحها در جهت حرکت به سمت توسعه پایدار.
پیوندها