wordpress slider by WOWSlider.com v7.7

پـــروژه هـــای راه ســازی
_____________________________________________________________________________


مطالعات و نظارت محور خشت - وحدتیه

موقعیت پروژه :

استانهای فارس و بوشهر - شهرستانهای کازرون و دشتستان

کارفرما:

اداره کل راه و شهرسازی استان فارس 

اطلاعات پروژه:

محور خشت - وحدتیه با هدف برقراری ارتباط جاده ای سهل تر و ایمن تر استان فارس با بخش های غربی استان بوشهر به ویژه بندر گناوه ، مطالعه و در دست ساخت می باشد.

این مسیر با گذر از مجاورت رودخانه شاه پور و توپوگرافی کوهستانی سخت دارای ابنیه فنی متعدد از جمله دو دستگاه پل بزرگ رودخانه ای است. شرایط ویژه هیدرولوژی ، زمین شناسی ، ژئوتکنیک و توپوگرافی ، باعث گردید تا مطالعات در راستای به کارگیری تمهیداتی خاص جهت ساخت بهینه و ایمن مسیر مد نظر قرارگیرد. 

با ساخت این محور ، مسیری موازی با محور موجود شیراز - بوشهر در محدوده کنار تخته - دالکی احداث شده تا از منظر پدافند غیر عامل در شرایط اظطراری بتواند مسیر جایگزین آن شریان حساس کشور شده و علاوه طول سفر جاده ای مابین بندر گناوه و مکان شهر شیراز حدود 30 کیلومتر کوتاه تر خواهد شد. 
______________________________________________________________________________________________________________________________________


                                               
1- مطالعات آزادراه لامرد - پارسیان  
2- مطالعات بهسازی نوع (ب) محور شیراز - دالکی  
3- مطالعات کنارگذر ارسنجان  
4- مطالعات مرحله اول و دوم تقاطع غیر همسطح کیلومتر صفر کنارگذر آباده  
5- مطالعات باند دوم محور کازرون- پل آبگینه- بورنجان (کازرون - شیراز)  
6- مطالعات اتصال آزادراهی یاسوج به آزادراه شیراز - اصفهان  
7- مطالعات مرحله دوم چهارخطه نمودن بزرگراه جهرم - لار - بندرعباس  
8- مطالعات بهسازی بزرگراه ایرانشهر- بمپور  
9- مطالعات مرحله دوم پل تلگاه و سریز واقع در محور یاسوج - سمیرم  
10- مطالعات محور گله دار- دارالمیزان  
11- مطالعات طرح تفصیلی محور کنارتخته - دالکی(شیراز- بوشهر)  
12- مطالعات و نظارت محور خشت - وحدتیه  

پیام مدیر عامل

زندگی اجتماعی و حرفه‏ ای ما آدم‏ها بر پایه عقل ساخته شده و شکل می گیرد و آجر به آجر آن با خرد فردی و جمعی ما بنا می شود و در زمانی که نقاط عطفی برخاسته از موفقیت یا نامرادی پیش می‏ آید . باز با همان برداشت برخاسته از عقل به تصمیم های بزرگ و تعیین کننده می‏رسد . امروز در شرایطی که هیچ توجیه اقتصادی برای برپا نگه داشتن بسیاری از شرکت های مهندس مشاور وجود ندارد ، باور مدیران بر این است که منابع طبیعی سرشار ، سرمایه انسانی و مالی در صورتی که همراه با مدیریت صحیح و شایسته باشد، پتانسیل های فوق العاده ای را در جامعه ایران پیش روی می گذارد که نیاز به توسعه را بیش از هر زمان دیگر در چشم‏انداز آینده کشور فراهم می‏آورد . با این باور ذاتی ، مهندسان مشاور چگونه می‏توانند از کنار این مسئولیت ملی ، اجتماعی ، حرفه‏ ای و این رساله‏ ی با شکوه بی تفاوت بگذرد و مجموعه هایی خلاق را که روشنگر راه توسعه‏ اند؛ از نفس بیندازند ، آن هم در سرزمینی که به آن عشق می‏ورزند. و این مهندسان ..مشاور در کنار تمامی این مشکلات و ناهمواری ها، همراه با نیروهای جوان تحصیل کرده در مقاطع تحصیلی مختلف دانشگاهی وبا همراهی مراکز علمی داخلی ، نگاهی روشن به آینده دارد .

شرکت مهندسان مشاور پارس چگالش در سال 1384 فعالیت را در زمینه مهندسی آغاز نمود. این مشاور ، یک مجموعه چند تخصصی است که دامنه فعالیت و حوزه کار آن در زمینه مطالعات ، طراحی و نظارت بر اجرای پروژه های راه و راه آهن ، ترافیک و حمل و نقل ، ساختمان و نقشه برداری،خدمات اقتصادی، محیط زیست ، پدافند غیرعامل می باشد.
خط مشی این شرکت بر مبنای بکارگیری توانمندیهای مهندسی و ارائه خدمات با کیفیت به کارفرمایان ،افزایش سطح ایمنی و بهداشت پرسنل و توجه به نیازمندیهای زیست محیطی و برآورده سازی ،الزامات قانونی در سطوح مختلف بر مبنای استانداردهای OHSAS 18001:2008 - HSE _MS: - ISO 9001:2008 – ISO 14001:2004 می باشد و به عنوان مدیریت یکپارچه (IMS ) اهداف زیررا محقق می سازد . 1- افزایش اعتماد و رضایت کارفرمایان . 2- بهبود مستمر خدمات مهندسی با استفاده از سرمایه های سازمان ( نیروی انسانی ،دانش ،تجربه و تکنولوژی). 3- توسعه و ارتقاء رتبه های خدمات مهندسی . 4- ارائه خدمات مهندسی ارزش در طرح های مرتبط. 5- تامین ایمنی کارکنان و توسعه سیستم های بهداشت محیط کار. 6- شناسایی و کاهش مستمر پیامدهای زیست محیطی طرحها در جهت حرکت به سمت توسعه پایدار.
پیوندها